Nimeline metallist kruus

Metallist Personaliseeritav Jõulukruus - Ideaalne Kingitus Lastaiale ja Koolile

Otsid praktilist ja mõtestatud kingitust jõuludeks lasteaiaõpilastele või koolilastele? Avasta meie personaliseeritav metallist kruus, mis on nii funktsionaalne kui ka mälestusväärne kingitus, mida lapsed hindavad.

Omadused:

  • Isikupärastatav disain: Kruusile saab lisada lasteaia- või kooliembleemi ning lapse nime, luues unikaalse ja meeldejääva kingituse.
  • Praktiline ja mitmekülgne: Sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks jookide hoidmiseks ja on ohutu nõudepesumasinas pesemiseks. Nõudepesumasina ei soovita pesta värvilisi metallist kruuse.
  • Grupitellimuse soodustused: Mida suurem tellimus, seda soodsam hind ühiku kohta, pakkudes suurepärast võimalust teha kingitus kogu klassile või lasteaiarühmale.
Hind alates 15tk - 15€/tk

Miks valida meie personaliseeritav kruus jõulukingituseks:

See ainulaadne kruus mitte ainult ei rõõmusta lapsi, pakkudes neile isikupärastatud kingitust, vaid on ka praktiline ja vastupidav igapäevaseks kasutamiseks. Grupitellimuse soodustused annavad võimaluse teha sellest kingitusest meeldejääv mälestus kogu rühmale või klassile.

Kingi midagi isiklikku ja praktilist - meie metallist personaliseeritav kruus on suurepärane viis jõulude pidulikuks tähistamiseks ja ühtlasi meeldejäävaks kingituseks.

Grupitellimuse korral kirjuta meile info@myunicorn.eeLisa ostukorvi
17 €