Tere tulemast meie loomingulisse stuudiosse, kus avanevad uued võimalused eneseväljenduseks ja meisterdamiseks! Oleme loonuud mõnusa hubase stuudio, et pakkuda sulle meeldejäävaid hetki ja unikaalseid kogemusi meie erinevates töötubades Põhjala tehases aadressil Ankru 8.

Meie töötoad:

T-särgi/pusa kuumpress: Ava oma loovus ja disaini isikupärane T-särk, mille kandes väljendad oma ainulaadset stiili.

Riidest poekoti kuumpress: Tee oma igapäevane poeskäik eriliseks, trükkides oma disainiga riidest poekoti. Kes ütles, et keskkonnasõbralikud valikud ei saa olla stiilsed?

Kosmeetikakoti trükkimine: Loo endale just selline kosmeetikakott, mis peegeldab sinu isikupära ja muudab igapäevase ilurutiini nauditavamaks.

Personaalse kuivlilledest kimbu valmistamine: Kombineeri värvid ja tekstuurid, luues endale unikaalse kuivlilledest kimbu, mis jääb püsima ja toob igasse ruumi kauni atmosfääri.

Keraamilise lillebaari sättimine: Iga osaleja valib endale eelnevalt valmistatud keraamilise lillebaari, mille muudad personaalseks enda valitud lillede ja seade näol.

Töötoa üksikasjad:

Kestvus: Ligikaudu 2 tundi loomingulist tegevust.
Hind: 25€-55€ osaleja kohta.
Osalejate arv: 6-12 inimest

Meie töötoad sobivad:
  • Osa babyshoweri või tüdrukuteõhtu tegevustest
  • Tiimiürituseks
  • Sünnipäeva pidamiseks
  • Sõbrannade gruppidele

Lisavõimalus:

  • Soovi korral saab ka muid tooteid disainida ja trükkida. Anna meile märku, kui meie veebipoest mõne endale huvi pakkuva toote leiad.
  • Kui soovid viia läbi enda töötuba, siis kirjuta meile lisainfo jaoks.

Lisaküsimuste või broneeringute jaoks võta meiega ühendust kirjutades info@myunicorn.ee

Oleme põnevil, et saame sinuga koos meisterdada ja loominguliselt aega veeta!


Email again:

10.02 TÖÖTUBA